ייעוץ כלכלי ועסקי

ייעוץ כלכלי ועסקי

תיאור
ייעוץ כלכלי ועסקי

ייעוץ כלכלי ועסקי הוא אחד מהכלים הנפוצים ביותר בעולם העסקי של ימינו. המנהלים בארגונים המובילים בכל המגזרים מכירים בערכו של ייעוץ חיצוני המאתר את הפוטנציאל העסקי של הארגון, כמו גם את הסיכונים להם הוא חשוף ובונה תכניות לפיתוח עסקי והבראה.
 
שירותי הייעוץ העסקי שלנו בוחנים ובודקים את כל הליכי תפעול וניהול העסק, השיווק והפרסום, המכירות, מערך הפצה והתנהלות העובדים.
לאחר בחינה קפדנית, ולאחר הגדרת מטרות תהליך הייעוץ העסקי, נעניק לעסק תכנית תפעולית שמטרתה להביא שיפור בתוצאות העסקיות ולהוביל את את ההעסק אל מסלול ההצלחה. לאחר אישור התוכנית, תהליך העבודה שלנו יתמקד בשיפור מנועי הצמיחה של העסק, בטיפול בתהליכי שיווק ומכירות, שירות לקוחות, פיתוח עסקי, פיתוח סביבת הניהול, ונקדם תהליכים אסטרטגיים שיובילו לצמיחת העסק ברמה הכלכלית.

ייעוץ עסקי מתאים הן לבעלי עסקים מנוסים והן לעסקים בתחילת דרכם, בעיקר נוכח האתגרים העסקיים הרבים בתקופה זו המאופיינת בתחרות גבוה בשוק, שינויים טכנולוגיים, אמצעי מדיה חדשים וכלי שיווק ופרסום חדשים. שירותי הייעוץ עסקי שלנו משלבים גם כלים מתחום האימון העסקי שיעניקו למנהל המנוסה, לבעל העסק העצמאי המתחיל, וליזם עם הרעיון בלבד, כלים אמיתיים לניהול העסק ולהעצמה אישית.