חזון ומטרות

חזון ומטרות

חזון

אנו ביאיר סאסי רואי חשבון, מאמינים במתן שירות ויחס אישי לכל אחד מלקוחותינו ובמסגרת זו נפעל לתת את השירות המקצועי והאיכותי ביותר, תוך הקפדה על ערכי היושר, ההגינות והאתיקה המקצועית.

אנו גאים בעובדינו ומחויבים לשמירה מתמדת על רמתם המקצועית ואיכות השירותים המגוונים שאנו מעניקים.

ביאיר סאסי רואי חשבון מאמינים בשיתוף פעולה ארוך טווח עם לקוחותינו, עם הקהילה ועם הסביבה בה אנו חיים. אנו שואפים להמשיך לגדול, להתפתח ולהתחדש במטרה להיות גורם מרכזי בענף ראיית החשבון בישראל.

מטרות הפירמה

היענות לצרכיו היחודיים של הלקוח

מתוך הכרה בכך שלכל אחד מלקוחותינו יש צרכים שונים ובקשות שונות, אנו מקפידים ששירותינו יותאמו לצרכי הלקוחות, לאחר ניתוח אישי ותכנון מקצועי וקפדני של צרכי הלקוחות. ביאיר סאסי רואי חשבון כל לקוח הוא ייחודי וחשוב, ולכן תהליכי העבודה מובנים ומותאמים עבור כל לקוח בנפרד (Tailor Made), כדי לספק לו את הערך המוסף הגבוה ביותר.


הענקת השירות הטוב ביותר תוך שאיפה למצוינות


לפירמה ישנה מחויבות להעניק שירות מקצועי ואישי ברמה הגבוהה ביותר. כפועל יוצא ממחויבות זו, הצוות המקצועי של הפירמה נבחר בקפידה ומחויב להשיג יעדים אלו. אנו שמים דגש על העמקת הקשר עם לקוחותינו. לפי גישתנו כל לקוח ייחודי ולכן תהליכי העבודה מובנים ומותאמים עבור כל לקוח בנפרד כדי לספק לו את השירות והערך המוסף הגבוהים ביותר. גישה ייחודת ואישית זו מאפשרת לנו להשיג הבנה מלאה של עסקי הלקוח ומסייעת לו ולנו לעמוד בפני אתגרים ולנווט בהצלחה בעולם העסקי.


מקצועיות ומסירות

אנו חותרים לשמירה על רמה מקצועית גבוהה, עבודה מדויקת, עמידה בלוחות זמנים, חתירה למצוינות, והכל תוך שיתוף פעולה מלא ודאגה לצרכים של כל לקוח. אנו מלווים את הלקוח בכל תהליכיו העסקיים.