אודות המשרד

אודות המשרד

אודות המשרד

יאיר סאסי - רואי חשבון הינו משרד בוטיק הפועל תחת תפיסה עולם של ריכוז כל השירותים לעסק במשרד אחד- "One-Stop-Shop" ע"י צוות רב תחומי של רואי חשבון, כלכלנים ויועצים עסקיים. האינטגרציה במשרד אחד של כל השירותים המקצועיים להם זקוק העסק מאפשרת להשיג הבנה מלאה של עסקי הלקוח ומסייעת ללקוח לנווט בהצלחה בעולם העסקי.

משרדנו הוקם מתוך תפיסה שיש בשוק מגזר שלם של עסקים קטנים ובינוניים (SME) המבקשים לקבל שירותי ראיית חשבון ושירותים נלווים ברמה מקצועית גבוהה, בנגישות גבוהה, בסביבת עבודה המכירה היטב את הלקוח וצרכיו תוך כדי מתן ייחס אישי. המשרד מיישם גישת שירות ממוקדת ללקוח, הממקמת את הלקוח במרכז, תוך שימת דגש על איכות השירות ורמה מקצועית גבוהה. לגישתנו, כל לקוח הוא ייחודי, ולכן תהליכי העבודה מובנים ומותאמים עבור כל לקוח בנפרד, כדי לספק לו את השירות והערך המוסף הגבוהים ביותר. הרכב ההון האנושי במשרד, וגישתנו החדשנית בכל תחום, מאפשרים לנו לעמוד בכל משימה, תוך מתן שירות איכותי ומהיר ושמירה על איכות העבודה והתאמתה לצרכי הלקוח.

אנו מלווים את בעל העסק ו/או השותפים משלב הרעיון ובחירת אופן ההתאגדות דרך שלבי הקמת העסק (עצמאי / שותפות / חברה בע"מ / עמותה) ועד לניהולו ותפעולו השוטף ומאמינים ביצירת ערך מוסף ללקוחותינו על ידי ייעוץ וליווי שוטפים הן בפן המיסויי והן העיסקי.

המשרד מספק שרותי ראיית חשבון וייעוץ מס, שרותי ניהול כספים וחשבות, חשבות שכר והנהלת חשבונות לחברות, עמותות ועצמאים.
כמו כן, משרדנו מעניק שירותי ביקורת, ייעוץ מס ושכר גם למשרדי רואי חשבון וייעוץ מס אחרים (Outsourcing).